Odkrycia neurobiologii w praktyce coachingu

W ramach Forum Inspiracji Fundacja Collegium Civitas współorganizuje wykład z tematyki coachingu.

Collegium Civitas, PKiN 12 piętro Aula A
Środa 4 luty w godz. 18.00 – 19.30

Kolejne spotkania: 4 III, 8 IV,6V, 10 V.

Coraz bardziej popularne staje się pojęcie neurocoachingu (inaczej mówiąc coachingu opartego na wiedzy o mózgu). Być neurocoachem oznacza, że w swojej pracy coach zna i w sposób praktyczny wykorzystuje wszelkie odkrycia neurobiologii, co pozwala jego klientowi skuteczniej realizować własne cele, a coachowi być bardziej wspierającym w procesie.

Wykład poprowadzi Dariusz Niedzieski, coach, trener biznesu, konsultant, akredytowany na poziomie PCC członek International Coach Federation, członek NeuroLeadership Institute. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie biznesowe z zakresu zarządzania, zarówno firmami z obszaru SMB, jak i dużymi korporacjami międzynarodowymi. Wydawca książek z zakresu coachingu. Właściciel i założyciel Co&Me Firma doradcza.

Forum Inspiracji to cykl spotkań organizowanych przez Centrum Coachingu Collegium Civitas. „Od kilku lat studia podyplomowe z tego zakresu cieszą się u nas ogromnym zainteresowaniem. Z myślą o absolwentach i przyszłych studentach chcemy stworzyć miejsce do wymiany myśli, poznawania inspirujących metod i różnorodnych założeń. Spotkania są skierowane nie tylko do coachów, ale także do wszystkich osób zainteresowanych własnym rozwojem” mówi Iwona Kubiak, dyrektor centrum.

Wstęp wolny