Debata w Teatrze Polskim pt. „Warto być przyzwoitym …czyli o tym jak zachować przyzwoitość w nieprzyzwoitym świecie?”

Katedra Władysława Bartoszewskiego Collegium Civitas zaprasza na debatę 26 kwietnia (wtorek) o godz. 17:45 do Teatru Polskiego w Warszawie.

X Publiczna Debata Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita i Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana przy współudziale Polskiego PEN Clubu dedykowana pamięci Władysława Bartoszewskiego.

Wprowadzają do debaty: Stanisław Obirek i Monika Płatek, prowadzenie Iwona Smolka.

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Scena Kameralna (wejście od ul. Sewerynów). Wstęp wolny. Zapraszają: Paula Sawicka, Adam Pomorski i Andrzej Seweryn.

W debacie można też uczestniczyć za pośrednictwem internetu od godz. 18.00-20.30 www.otwarta.org, www.teatrpolski.waw.pl, www.naZywo.net

Debata-Bartoszewski-do-inte