Trzecia debata online Concilium Civitas z cyklu „Społeczeństwo – COVID – przyszłość”.

Concilium Civitas zaprasza na kolejną debatę online z cyklu

„Społeczeństwo – COVID – przyszłość”

o wpływie pandemii na los każdego z nas

28 kwietnia o godz. 18.30

W debacie wezmą udział członkowie Concilium Civitas:
prof. Agnieszka Golec de Zavala (Goldsmiths, Uniwersytet Londyński)
prof. Elżbieta Korolczuk (Uniwersytet Södertörn, Sztokhom)
prof. Michał Kosiński (Uniwersytet Stanforda)
prof. Jan Kubik (Rutgers/UCL)

Debatę poprowadzi Jacek Żakowski („Polityka”, Collegium Civitas).

Oglądać ją będzie można w otwartym dostępie m.in. na wyborcza.pl, Facebooku Wyborczej i Concilium Civitas.

Po dyskusji panelistów zapraszamy do debaty z udziałem wirtualnej publiczności.
Jeśli chcesz w niej osobiście uczestniczyć, wyślij swoje zgłoszenie na maila: kk2019@civitas.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Można też będzie zadawać panelistom pytania na facebooku Concilium

Dwie poprzednie debaty (o gospodarce i demokracji w czasach pandemii) z udziałem światowej klasy polskich naukowców, członków Concilium Civitas, nadal są dostępne na wyborcza.pl oraz Facebooku Gazety Wyborczej i Concilium Civitas.