Powtórka do matury z jęz. polskiego 2021 – spotkanie 1

Na powtórkę do matury zaprasza Collegium Civitas wraz z Fundacją Collegium Civitas.

Webinar z Izabelą Kasperek z kanału Wiedza z Wami!

Powtórka online do matury z języka polskiego
z videoblogerką Izabelą Kasperek z kanału Wiedza z Wami

20.02.2021 r.

godz. 11.00-15.00

 

REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA!

 

To wyjątkowa okazja, aby podczas spotkania na żywo (webinar nie będzie dostępny po zakończeniu) skorzystać z wieloletniego doświadczenia prowadzącej i zadać nurtujące Was pytania!

Wydarzenie jest otwarte, ale obowiązuje rejestracja – po rejestracji każdy uczestnik otrzyma mail z linkiem do transmisji na żywo, która rozpocznie się w sobotę, 20.02.2021 r. o godz. 11.00 na kanale Youtube Collegium Civitas.

 

Plan Powtórki online do matury z języka polskiego – pierwsze spotkanie:

– Nieoczywiste fakty o maturze
– Jak zaplanować skuteczna naukę?
– Przegląd lektur ogwiazdkowanych i wybranych motywów
– Zadania w teście czytania ze zrozumieniem – na co uważać i dlaczego? Co powtórzyć?
– Zagadnienia z nauki o języku, które musisz znać bezwzględnie.

 

Prowadząca webinar udzieli praktycznych wskazówek oraz podpowie, jak argumentować, by zdobyć maksymalną liczbę punktów.

 

Prowadząca – IZABELA D. KASPEREK – jest absolwentką filologii polskiej i dziennikarstwa, czynnym nauczycielem języka polskiego oraz retoryki, certyfikowanym egzaminatorem nowej matury, założycielką kanału Wiedza z Wami na Youtube, którego zadaniem jest oswojenie młodzieży ze zmianami, jakie niesie ze sobą matura 2015, lecz nie tylko… Język polski jest jej pasją. Po skończeniu studiów pracowała w sektorze prywatnym, na co dzień udowadniając, że właściwe zastosowanie słów i konstrukcji gramatycznych jest najpotężniejszym orężem w kontaktach społecznych. Wiele lat temu zdecydowała się jednak na pracę w zawodzie nauczyciela, gdyż nic nie jest w stanie równać się z satysfakcją nauczania naszego ojczystego języka. Jest zwolenniczką wykorzystywania niekonwencjonalnych metod edukacyjnych, stawia na nowoczesne technologie. Przykładem tego jest kanał Wiedza z Wami, który został stworzony z myślą o maturzystach, ale szybko okazał się doskonałym sposobem na przekazywanie wiedzy osobom w każdym wieku i na każdym poziomie edukacji, więc ciągle ewoluuje.

Serdecznie zapraszamy!