Racjonalizowanie przyszłości

Fundacja Collegium Civitas zaprasza na warsztaty połączone z grą symulacyjną:

Racjonalizowanie przyszłości
30 lipca (czwartek),

godz. 10 –16,

Warszawa

Serdecznie zapraszamy na warsztat, którego celem jest stworzenie modelu biznesowego dla bardzo innowacyjnego narzędzia –gier online do pomiaru kompetencji.
Będziecie pracować w 3-5 osobowych zespołach. Warsztat będzie poprowadzony w formie interaktywnej gry –„Racjonalizowanie przyszłości”, a poprowadzi go sam autor narzędzia –Patryk Góralowski.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w warsztacie:
1. Wyślij do nas swoje zgłoszenie na adres: i.widawski@pracowniagier.com
2. W zgłoszeniu podaj swoje imię, nazwisko i napisz, co robisz w życiu i jaka jest Twoja ulubiona gra (może być dowolna –komputerowa, planszowa)
3. Dostaniesz od nas link do gier: Archipelagoi ClusterMind.
4. Zarezerwuj sobie czas na rozgrywki i przetestuj obie gry. Jeśli już znasz nasze gry –pomiń ten krok.
5. Czekaj na maila od nas potwierdzającego uczestnictwo w warsztacie ze szczegółami lokalizacji.
6. Przyjdź i baw się dobrze!
Zespół, który zaproponuje najciekawsze pomysły dostanie od nas nagrodę –500 zł.

Patryk GóralowskiPatryk Góralowski-20 lat w sprzedaży, 10 lat w marketingu, od 10 lat projektuje i prowadzi symulacyjne gry warsztatowe, warsztaty oraz szkolenia. Jest sprzedawcą, trenerem, moderatorem i wykładowcą.
•Właściciel firmy tristantresar.com, autor cyklu symulacyjnych gier warsztatowych Kolizje Inwestycyjne®
•Pracował jako Dyrektor ds. zarządzania konsumenckimi kategoriami produktów w firmie Microsoft
•Certyfikowany trener i konsultant SenseMaking™ w firmie Freemen
•Certyfikowany trener i doradca w szkole sprzedaży Jeffrey’ a Gitomer’a